Atribuită Cumpărare directă

Soluție spălat parchet 5 l buc 20 Detergent automat masina de spălat 20 kg buc 5 Mop bumbac 300gr Buc 100 Soluție geamuri cu pulverizator 0,750 l Buc 50 Soluție geamuri 5 l buc 20 Soluție curățat Wc 0,750 Buc 50 Pastille masina spălat vase 100buc/cutie cut 3 Găleată mare cu storcător (dreptunghiulară)12 l Buc 30 Mătură PVC+ coadă de minim 1,4m Buc 50 Saci menajeri de 60 l, 50 buc/rolă Rolă 150 Saci menajeri 120 l, 10 buc/rolă Rolă 150 Soluție curățat obiecte sanitare cu pulverizator 0,75l Buc 80 Soluție curățat obiecte sanitare cremă 1 l buc 80 Soluție curățat suprafețe pe baza de clor 5 l Buc 30 Soluție curățat mobilier 1 l Buc 50 Făraș cu lamelă buc 30 Perie paianjeni cu coadă telescopică 1-3 m buc 15 Soluție pardoseli pt gresie faianță 5 l buc 50 Odorizant WC cu support 50gr buc 100 Dezinfectant de suprafețe 5 l Buc 40 Lavete microfibră 30x40 cm, 4 buc/set set 50 Pastille pișoar 1 kg kg 18 Coadă mop din lemn minim 1,4 ml buc 50

Număr anunț
DA26315315
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.189 RON
Valoare atribuită
8.189 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.189 RON

din 8.189 RON estimat