Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia a 2 bucati imprimante multifunctionale conform ADV1164416/19.08.2020, respectiv: 1) 1 bucata imprimanta multifunctionala Laser A4 Lexmark MB2236ADW similar Canon, la pretul de 532 lei fara TVA pentru biroul BAMP 2) 1 bucata imprimanta multifunctionala laser mono Lexmark MB2442ADW similar HP, la pretul de 1146 lei fara TVA pentru biroul BIP
- Număr anunț
- DA26280156
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.678 RON
- Valoare atribuită
- 1.678 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.