Atribuită
Cumpărare directă
TERMOMETRU DIGITAL TIP SCANNER 4 BUC X 1195 LEI MASTI DE BUMBAC 300 BUC X 7,95 LEI DEZINFECTANT MAINI HYGIENUM 300 ML 100 BUC X 31 LEI HALAT UNICA FOLOSINTA 10 BUC X 10 LEI BONETE UNICA FOLOSITA 10 BUC X 5 LEI DEZINFECTANT PARDOSELI 5 L 2 BUC X 195 LEI TERMOMETRU TIP PISTOL 4 BUC X 210 LEI TOTAL TVA INCLUS 11645LEI
- Număr anunț
- DA26276256
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
- Furnizor / câștigător
- BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.785,71 RON
- Valoare atribuită
- 9.785,71 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.