Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 4.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 2 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 2.00 X 0.01 RON fara TVA / buc 3 DR.STEPHAN DETERGENT IGIENIZANT CU CLOR 20L buc 4.00 X 130.00 RON fara TVA / buc 4 COVORAS 60x100cm CAUCIUC PT DEZINFECTANT buc 2.00 X 0.01 RON fara TVA / buc 5 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ROSU set 2.00 X 39.68 RON fara TVA / set 6 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ALBASTRU set 2.00 X 39.68 RON fara TVA / set 7 DETERGENT RUFE AUTOMAT KLEREN 10 KG buc 1.00 X 89.04 RON fara TVA / buc 8 PROSOAPE V VERDE 200set 20set/bax bax 2.00 X 55.68 RON fara TVA / bax
- Număr anunț
- DA26276563
- Autoritate contractantă
- Scoala cu cls. I-VIII "ALEXANDR SERGHEEVICI PUSKIN (CUI 17349111)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.675,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.675,24 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.