Atribuită Cumpărare directă

Pachet de protectie format din - 60 panouri 475mmx625mm cu 2 picioare reglabile, rama PVC 19 mm, plexiglass 0.75 mm transparent, talpi banda dublu adeziva*50 lei/buc - 5 panouri 900x625mm cu 2 picioare reglabile, rama PVC 19 mm, plexiglass 0.75 mm transparent, talpi banda dublu adeziva*84 lei/ buc

Număr anunț
DA26278111
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADENI (CUI 17140815)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
34928100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420 RON
Valoare atribuită
3.420 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420 RON

din 3.420 RON estimat