Atribuită Cumpărare directă

Cod intern: 71022888 Prosop de hartie pliat ZZ fold alb, 2 straturi 200 buc / pachet TORK PERSOANE DE CONTACT: C.N.M.K . Iosif Maria Tel.0786550313

Număr anunț
DA26288355
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,40 RON
Valoare atribuită
198,40 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,40 RON

din 198,40 RON estimat