Atribuită Cumpărare directă

Scaun vizitator Rio/CN - satisface necesitatile specifice unei sali de conferinte, de asteptare etc., care impun prezenta unui numar sporit de persoane. Modelul de scaun ergonomic rio (cel mai vandut model de scaun de tip vizitator din tara) este adaptat acestor cerinte, fiind disponibile diferite accesorii cum ar fi bratele si masuta de scris mobila. cadru metalic negru, vopsit in camp electrostatic interior sezut si spatar lemn stratificat capac spatar din plastic burete spatar si sezut generos tapitarea este realizata din textil, diverse culori suprapozabil

Număr anunț
DA26292236
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
Furnizor / câștigător
TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat