Atribuită
Cumpărare directă
Dacia SL RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE S.R.L. prin imputernicit MIDA SRL oferteaza un vehicul Dacia SL BlueLine Blue dCi 95 cu urmatoarele caracteristici/dotari tehnice: Tipul/ Modelul/ Versiunea Vehiculului/ Motorizarea : Dacia Logan SL BlueLine Blue DCI 95CP Nivelul de Echipare - Dacia Logan SL BlueLine Blue DCI 95CP Culoare exterioara: ALB Caracteristici tehnice vehicul si dotări aferente Lungime 4346 mm; Inaltime cu bare de pavilion: 1517 mm; Latime: maxim 1733 mm(măsurata cu oglinzile retrovizoare exterioare); Caroserie: tip 5 usi; Locuri:5 locuri, centuri de siguranta fată reglabile pe inaltime pentru șofer si pasager, 3 centuri de siguranță spate cu prindere in 3 puncte; Garda sol : 145 mm; SISTEM DE FRANARE/ SIGURANTA SI DIRECTIE ABS cu EBV si asistentă la frânarea de urgentă; Distribuție electronică a frânarii; ESP; ASR; Frânare de urgenta-AFU; Roti fata: discuri ventilate DV 258/22; Roti spate: Tambur 203mm; Direcția-asistata hidraulic; TRACTIUNE Cutie de viteze JH3; mecanica 5+1 trepte; Tracțiune: fata Autoturismul este echipată cu jante de otel 16” cu capace complete Genea Dark Metal MOTOR Tip: motorina; Putere maximă: 54KW(95CP); Cuplu maxim: 220 CEE ( Nm); Capacitate cilindrică: 1.461 cmc; Nivel de poluare: Euro 6 Emisii CO2: 94g/km; Consum mixt: 3.6 litri / 100km; DOTARI Un set de 4 anvelope de vara 195/55 R16 ; Aer condiționat cu reglare automata monozona; Iluminare torpedou pasager; Airbag frontal șofer / Airbag frontal pasager ( cu deconectare manuală);
- Număr anunț
- DA26329149
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 34100000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.971,14 RON
- Valoare atribuită
- 41.971,14 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.