Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PERIFERICE SI ACCESORI IT conform anunt ADV1167205/04.09.2020.Livrarea se va face de ofertant, la SDEE Targoviste, Loc. Targoviste, Str. Calea Domneasca , Nr. 236, pe baza de COMANDA. Facturarea se va face conform datelor de identificare ale cumparatorului mentionate in COMANDA. Termen de livrare maxim 5 zile lucratoare de la primirea comenzii. Plata cu OP la 30 zile de la receptia cantitativa si calitativa a marfii, urmare facturii primite de la furnizor(marfa va fi insotita de certificat de garantie, declarati de conformitate).
- Număr anunț
- DA26333400
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30237100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.564,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.564,20 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.