Atribuită Cumpărare directă

Polita RCA si polita asigurare persoane in caz de accident microbuz scolar , valabilitate 12 luni

Număr anunț
DA26301870
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA MATEESTI (CUI 29006591)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995,58 RON
Valoare atribuită
995,58 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

995,58 RON

din 995,58 RON estimat