Atribuită Cumpărare directă

Robinet Plastic cu bila metalica FE-FI 1”(ROBINET1) – 21 buc x 23.20 RON + TVA/buc Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160, Alina STEFAN - 0737-747365

Număr anunț
DA26301589
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
44411100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,20 RON
Valoare atribuită
487,20 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,20 RON

din 487,20 RON estimat