Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta autoturism BT-22-PMB ( Renaul Master,autoutilitara N1), pentru perioada de 7 zile,valabilitate incepand cu data de 14.09.2020; Rovinieta va fi insotita de factura fiscala, emisa pe CUI: 24401506;

Număr anunț
DA26282019
Autoritate contractantă
Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,39 RON
Valoare atribuită
24,39 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,39 RON

din 24,39 RON estimat