Atribuită Cumpărare directă

pulbere pentru soluţie perfuzabilă fiecare flacon conţine voriconazol 200 mg - Cutie x 1 flacon din sticlă transparentă tip I, cu capacitatea de 25 ml, prevăzut cu dop din cauciuc bromobutilic, capsă detaşabilă din Al şi un capac din plastic de culoare albastră, cu pulbere pentru soluţie perfuzabilă ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26301176
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33651200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.319,50 RON
Valoare atribuită
9.319,50 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.319,50 RON

din 9.319,50 RON estimat