Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii exploatare forestiera in padurea comunala Galda de Jos pana la un volum de 1000 mc. Serviciile de exploatare forestiera vor cuprinde : doborat mecanic, curatat crengi, sectionat bustean, adunat cu tractorul, scoatere in apropiere de drum auto, stivuire material lemnos, fasonat mecanic.
- Număr anunț
- DA26299484
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- RUJA EREMIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 38990843)
- Cod CPV
- 77211100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.