Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectanti. Achizitionarea de produse: Dezinfectanti, ca urmare a adresei nr. 332 din 27.08.2020 din partea scolii Dumesti, judetul Iasi ”prin care ni se solicita sprijinul pentru achizitionarea de produse in vederea asigurarii materialelor de protectie necesare in contextul pandemiei de COVID-19.
- Număr anunț
- DA26301764
- Autoritate contractantă
- Comuna Dumesti (Primaria Comunei Dumesti) (CUI 4540585)
- Furnizor / câștigător
- MEDIXFARM TEHNOPLUS S.R.L. (CUI 33629482)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.