Atribuită Cumpărare directă

Hartie de filtru calitativa universala, 52x52 cm coli 342 Greutate 77g/mp, grosime 0.16/0.18 mm, pH 7, porozitate 8-11 microni 137010A pachet 500 coli 1 Vitrum 222.62 222.62 Greutate 80g/mp, dimensiune 50x50 cm

Număr anunț
DA26282381
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
15994200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,62 RON
Valoare atribuită
222,62 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,62 RON

din 222,62 RON estimat