Atribuită Cumpărare directă

CARACTERISTICI: - capacitatea maxima de cantarire 30/60/150 kg, diviziune: 10/20/50 g, dimensiuni platforma 400x400x140mm; - produsul este insotit de certificare si marcaje potrivit directivei 31/2014/UE; - destinatie: tranzactii comerciale; - indicator în carcasa rezistenta in medii corozive, grad protectie IP 54; - afisaj LCD cu 6 cifre, 25 mm înaltime; - 5 taste (aducere la zero, tara, tiparire/ transmisie de date, functie selectabila, on/off); - platan din inox, cu bula de nivel si picioare ajustabile pe înaltime; - alimentare: baterii AA si de la reteaua 220Vac. FUNCTII: - conversie net/gross; - acumulare greutati; - verificare abatere +/-; - cantarire procentuala; - hold/ peak. Garantie: 12 luni, conform prevederilor certificatului de garantie. Nota: 1. pretul include contravaloarea transportului la sediul achizitorului;

Număr anunț
DA26304930
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
SCALEIT SRL (CUI 15999312)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat