Atribuită Cumpărare directă

31 pachete care vor contine: 1 buc - Rucsac gradinita 30x26x10 cm; 1 cutie - 1001 Creioane colorate 12 buc; 1 set - Plastilina 12 culori; 1 buc - Bloc desen A4, 16File; 1 set acuarele 12 culori +pensula; 1 set - Creioane cerate 12 buc; 1 set - Tempera 12 buc; 1 set - Carioci 12 buc; 1 buc - Lipici; 1 set - Hartie glasata A4, lucioasa,10 culori diverse; 1 buc - Cutie Manson Sticker Cartolina.

Număr anunț
DA26307839
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.156,98 RON
Valoare atribuită
2.156,98 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.156,98 RON

din 2.156,98 RON estimat