Atribuită
Cumpărare directă
Stativ pentru gantere ( 60cm x 60cm x h - 60cm )- 2 buc/ Stativ pentru gantere (50cm x 50cm x h-180 cm ) prevazut pe laturile laterale cu bordura de protectie pt. a impiedica caderea greutatilor -1 buc./ Banca de sport din lemn (L-4m x l-25cm x h-30cm, latime talpa sol 30 cm ) - 1 buc. /Banca de sport din lemn (L- 2m x l- 25cm x h- 30cm, latime talpa sol 30 cm ) -1 buc./ Lada gimnastica ( h- 1.40m, lungimea partii superioare L -1,60 m, latimea partii superioare l- 0,40m )- 1 buc/ Clopotel ce se suspenda pe un suport la innaltimea de 2,55m fata de sol -1 buc/ Jaloane tip con ( 2 culori contrastante ) - 12 buc. (6 buc. rosii sau portocalii cu 6 buc. verzi sau albastre )/ Banda adeziva de marcare ( alba cu latimea 5 cm ) - 250m.
- Număr anunț
- DA26288316
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- DACIADA NEO 2016 SRL (CUI 36300750)
- Cod CPV
- 39294000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.452 RON
- Valoare atribuită
- 4.452 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.