Atribuită Cumpărare directă

Listeria innocua subsp. Ivanovii ATCC 19119, 10 discuri/set; Listeria monocytogenes ATCC 7644, 10 discuri/set; Proteus vulgaris ATCC 13315, 10 discuri/set ; Streptococcus pyogenes ATCC 19615, 10 discur/set; Streptococcus pyogenes ATCC 49619, 10 discur/set.

Număr anunț
DA26324652
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33698100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,20 RON
Valoare atribuită
735,20 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735,20 RON

din 735,20 RON estimat