Atribuită Cumpărare directă

Microsoft Windows 10 PRO, RETAIL, 32/64 bit

Număr anunț
DA26311186
Autoritate contractantă
COMUNA FUNDU MOLDOVEI (CUI 4326760)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
48620000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat