Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie:saci menaj 35 L=50 role;saci menaj 60 L=50 role;alcool sanitar500 ml=20 buc;dezinfectant gel maini 5 L=3 bid;baterii alcalina Varta AAA=6 buc;pasta corectoare=5 buc.

Număr anunț
DA26308093
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL GEORGE ENESCU (CUI 4192561)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.488,23 RON
Valoare atribuită
1.488,23 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.488,23 RON

din 1.488,23 RON estimat