Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie echipamente pentru monitorizarea temperaturii - profilaxie anti-COVID-19: termometru digital cu IR si conectivitate la echipamente IT mobile - 7 buc; echipamente IT mobile sistem antivandalism, ecran 8', sistem de operare android, relee de control, WiFi - 7 buc; stand suport metalic pentru echipamente de monitorizare - 7 buc; aplicatie de detectare temperatura si detectie faciala - 7 buc.
- Număr anunț
- DA26285214
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 72416000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.817,63 RON
- Valoare atribuită
- 40.817,63 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.