Atribuită
Cumpărare directă
Componente și accesorii pentru sistem de supraveghere video după cum urmează : cablu FTP categoria 5 cu șufă - 305 metri liniari, cablu MYYM – 100 metri liniari, Bride plastic 250x4.8mm negre 100buc/set – 6 bucăți, doză aplicată 150x250 – 2 bucăți, tablou electric de exterior 4 posturi – 1 bucată, siguranță automată diferențială C10 / 30MA – 1 bucată, conform propunerii financiare înregistrate la registratura Primăriei Comunei Gugești cu Nr. 7366/03.09.2020.
- Număr anunț
- DA26296998
- Autoritate contractantă
- COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 974,23 RON
- Valoare atribuită
- 974,23 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.