Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 DURACELL BATERIE BASIC 9V-81427279 #5000394077201 #5000394077225 buc 2 12.521 2 FISA BIPOLARA DEMONTABILA C.P. CONECTARE LATERALA #6422161063207 #2000000200842 buc 24 2.9412 3 CUPLA BIPOLARA DEM#2000000185781 #6422161064105 buc 24 3.2773
- Număr anunț
- DA26299644
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174,29 RON
- Valoare atribuită
- 174,29 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.