Atribuită Cumpărare directă

Sony HDR-CX450 FullHD XAVC cu Sandisk Ultra MicroSDXC 64GB, Clasa 10, 100MB/s

Număr anunț
DA26298669
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN IALOMITA (CUI 4231687)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32333200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.245,36 RON
Valoare atribuită
4.245,36 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.245,36 RON

din 4.245,36 RON estimat