Atribuită
Cumpărare directă
Masina de tocat carne si razatoare este un echipament multifunctional ce include o masina de tocat carne si razatoare pentru branza. Capacitatea maxima de prelucrare este de aproximativ 200 kg/ h Este prevazuta cu butoane ON/OFF si o functie de mers inapoi (REVERSE) Corpul motorului este realizat din aluminiu polisat, iar unitatea de tocare, sita, cutite si melc sunt realizate din inox Dotata cu micro-intrerupator de siguranta pe manerul razatoarei si comenzi cu alimentare in 24 V cu nivel de protectie IP54 Motorul va fi racit cu ajutorul unui ventilator Sitele sunt prevazute cu gauri de 4.5 mm si 6 mm
- Număr anunț
- DA26326872
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39312100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850 RON
- Valoare atribuită
- 3.850 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.