Atribuită Cumpărare directă

Domestos Dezinfectant suprafete - 24H Plus 5 L 1x 36,12 Hygienium Gel antibacterian/dezinfectant 5 1x 277.00 Klintensiv Sterisol Spray dezinfectant pentru suprafete, 1L 8x22.60 Hygienium Dispenser/Dozator manual pentru sapun, 450 ml 8x 25.21 Masca Faciala de uz General 3 straturi(50 buc) 95 x 31.93

Număr anunț
DA26303459
Autoritate contractantă
Comuna Branesti (Primaria Branesti) (CUI 4344457)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.133,57 RON
Valoare atribuită
3.133,57 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.133,57 RON

din 3.133,57 RON estimat