Atribuită Cumpărare directă

MyTaq One-Step RT-PCR Kit , 100 reactii 1 BUC

Număr anunț
DA26303866
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Bistrita (CUI 3094573)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
24965000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.593 RON
Valoare atribuită
2.593 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.593 RON

din 2.593 RON estimat