Atribuită
Cumpărare directă
REF_15099/10MART2020 1. Cablu Monopolar SLK, compatibil cu unitatea electrochirurgicala Valleylab Force Triad (SN T7K4555E)-_____________________3buc X 600.00 lei/buc 2. Cablu Monopolar SLK, compatibil cu unitatea electrochirurgicala Zeus 400 ______3buc x600 lei/buc TOTAL REF_15099/10MART2020______3600.00LE
- Număr anunț
- DA26308895
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 44321000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.