Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INLOCUIRE PARBRIZ DACIA DUSTER CU NR. INREGISTRARE MAI 48718 SI MAI 48720, PANA LA DATA DE 15.09.2020

Număr anunț
DA26323559
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0836 BACAU (CUI 4278590)
Furnizor / câștigător
PILKINGTON AUTOMOTIVE ROMANIA SA (CUI 7484994)
Cod CPV
50112120-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060,22 RON
Valoare atribuită
1.060,22 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060,22 RON

din 1.060,22 RON estimat