Atribuită
Cumpărare directă
BALON COTAT 5 ML CLASA A CU DOP PLASTIC, BALON COTAT CL A CU DOP PLASTIC 10 ML, BALON COTAT CL A CU DOP PLASTIC 25 ML, BALON COTAT 50 ML CLASA A CU DOP PLASTIC, BALON COTAT 100 ML CLASA A CU DOP PLASTIC, BALON COTAT 250 ML CLASA A CU DOP PLASTIC, BALON COTAT 500 ML CLASA A CU DOP PLASTIC, PAHAR BERZELIUS 25 ML, PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 50 ML, PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 100 ML, PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 250 ML, PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 500 ML, PAHAR ERLENMEYER GAT INGUST 50 ML, PAHAR ERLENMEYER GAT INGUST 100 ML, PAHAR ERLENMEYER GAT INGUST 250 ML, PAHAR ERLENMEYER GAT LARG 250 ML, PAHAR ERLENMEYER GAT LARG 500 ML, MOJAR CU PISTIL PREMIUM LINE 100 ML, SET MICROPIPETE 0-5000 MICROLITRI, SET MICROPIPETE AUTOCLAVABILE 0-1000 MICROLITRI, STATIV 250x160 MM, Clema patru degete, MUFA TIP FISCHER, CLESTE DESIGILARE VIALURI PLIER, STATIV METALIC PENTRU 50 VIALURI 12X32 MM, FLACON PENTRU CROMATOGRAFIE TRANSPARENT 100 buc, CAPAC PT FIOLE PROBE ALUMINIU + SILICON 100 buc
- Număr anunț
- DA26315359
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.628,45 RON
- Valoare atribuită
- 4.628,45 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.