Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Hartie copiator 12x11,9 registru 96 file 2x17 caiet studentesc 1x4,41 marker Bic 2x3,6 creion cu guma 2x1,25 Pix Pensan 8x1,2 Pix Energy 20x1,2 Fluid corector 2x3,4 sfoara BBC 4x4 Index 4 cul 1x3 buretiera 1x3,65 dosar plastic 20x0,4 gel antibacterian 1x7 lavete uscate 1x2,6 creion 2x1,2 etichete 1x29 alcool sanitar 1x7,9
- Număr anunț
- DA26301391
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA (CUI 4394684)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310,86 RON
- Valoare atribuită
- 310,86 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.