Atribuită
Cumpărare directă
6984000025130 TEAVA 32/1000 PVC BUC 4.00*4.12 6984000025895 TEAVA 32/500 PVC BUC 4.00*2.10 6984000006788 COLIER MET CU DIBLU+SURUB 1" BUC 6.00*2.27 6984000042557 RAMIFICATIE 40/32/45 BUC 2.00*2.27 6984000002339 COT MAMA CU FIXARE 20*1/2 PPR BUC 4.00*3.78 6984000002810 COT 32*87 GARNIT BUC 4.00*1.09 6984000002797 COT 32*45 GARNIT BUC 6.00*1.09
- Număr anunț
- DA26309353
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69,08 RON
- Valoare atribuită
- 69,08 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.