Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 71035531 Fabricat din ABS, cu desgin robust, este usor de folosit si intretinut. Se deschide pe partea laterala pentru o intretinere fara probleme. Se alimenteaza cu usurinta pentru a evita risipirea hartiei. Este recomandat pentru zone cu trafic redus de persoane. Cod produs: 553100 Dimensiuni: 291 x 332 x 135 mm. Culoare: alb. Foloseste rezerva: Hartie prosop 1 strat ZZ 23x23 cm 300 buc bucati pachet pentru dispenser TORK 290158, Prosop de hartie servetele pliat ZZ alb 2 straturi 200 buc pachet pentru dispenser TORK 290184, Prosop de hartie servetele pliat 1 strat pliate Z 25x23 verzi TORK 290135 PERSOANE DE CONTACT: CNMK Iosif Maria Tel. 0786550313
- Număr anunț
- DA26287931
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 557,90 RON
- Valoare atribuită
- 557,90 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.