Atribuită
Cumpărare directă
LAC SAVANA=1BUC, PENSULA 30=1BUC ,PLACA GIPS CARTON grosime 9.5mm=2BUC ,SAC MENAJ=1BUC ,SIGURANTA AUTOMATA 2P*20A=1BUC, FURTUN DUS 2M=1BUC ,VOPSEA PITURA=1BUC, AUTOFORANT METAL(MELC)=8BUC ,AUTOFORANT PLASTIC(MELC)=6BUC ,PRENANDEZ=2BUC, PENSULA 20=1BUC, PRELUNGITOR 5P*5M=1BUC ,PRELUNGITOP 3P*5M=1BUC, ROBINET FLOTOR3/8=1BUC ,INTRERUPATOR ST=1BUC ,BANDA AVERTIZARE=1BUC ,VOPSE IDEEA=1BUC, CORP NEON LED=4BUC,kIT FIXARE CORP NEON=2BUC, BURGHIU6*110=1BUC, LACAT=1BUC.
- Număr anunț
- DA26311736
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Furnizor / câștigător
- ECONOMIC S.R.L. (CUI 2696163)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 657,65 RON
- Valoare atribuită
- 657,65 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.