Atribuită Cumpărare directă

31 pachete care vor contine: 1 buc - DEZVOLTAREA VORBIRII. 4 ANI. Ed a IV-a; 1 buc - MATEMATICA. 4 ANI. Ed a IV-; 1 buc - MODELE DE SCRIERE. 4 ANI. Ed a IV-a; 1 buc - MA JOC SI INVAT.Jocuri si jucarii. Activitati integrate. 4-5 ani; 1 buc - DISNEY. SOFIA A DOUA DISNEY; 1 buc - CLOPOTICA SI COMOARA PIERDUTA.

Număr anunț
DA26307701
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802,90 RON
Valoare atribuită
802,90 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

802,90 RON

din 802,90 RON estimat