Atribuită Cumpărare directă

Pachet cu piese de schimb si consumabile ptr. motounelte -sina de ghidaj 3/8- -lant Oregon 3/8-18” -ulei amestec Husqvarna 10,0l

Număr anunț
DA26311124
Autoritate contractantă
COMUNA SFINTU GHEORGHE,JUDETUL IALOMITA (CUI 4365204)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16820000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
777,32 RON
Valoare atribuită
777,32 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

777,32 RON

din 777,32 RON estimat