Atribuită Cumpărare directă

Materiale intretinere autovehicule conform ADV 1168260/09.09.2020: 96 buc Spray curatat frana/ambreiajul 500 ml --PRET 6,96 RON + TVA / BUC 20 buc Spray multifunctional WD40 Smart Straw 4 --- PRET 18,52 RON + TVA / BUC 10 buc Spray silicon WD40 400 ml -- PRET 28,14 RON + TVA / BUC

Număr anunț
DA26334646
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320,20 RON
Valoare atribuită
1.320,20 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320,20 RON

din 1.320,20 RON estimat