Atribuită
Cumpărare directă
1 Detergent pentru pardoseli si suprafete ceramice 5000ml Avias Buc 1 21.2 21.2 2 Detergent geamuri 5000ml Ivy Buc 1 12.9 12.9 3 Laveta BBC 40x40cm 10 buc/set SET 1 6.29 6.29 4 Spray mobila 300ml suprafete multiple Pronto BUC 2 11.9 23.8 5 Rezerva mop din bumbac 200g BUC 2 3.15 6.3 6 Dosar plic carton Buc 50 0.26 13 7 Masca unica folosinta 3 str, 3 pliuri, albastru 50 buc/cutie cut 8 25 200
- Număr anunț
- DA26315789
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283,49 RON
- Valoare atribuită
- 283,49 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.