Atribuită
Cumpărare directă
30 Business Global 10 nelimitat min nationale si sms national 2 buc, Metronet banda garantata 500 -1 Gbps metropolitan 16 linii telefonce LTP existente Voce premium 1 buc ADSL-Linie internet-9,9 eur ADSLNETBUSINess 1 numar scurt cu 60 eur /luna 1 SIP Perioada contractuala 24 luni Pret total lunar 581.8 euro fara TVA 1 EURO = 4.8552 Lei
- Număr anunț
- DA26299544
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.794,24 RON
- Valoare atribuită
- 67.794,24 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.