Atribuită Cumpărare directă

Culoare Lumina Alb Rece Putere 50W Alimentare 180-265V Flux Luminos 5250lm Temperatura Culoare 6000-6500K Durata Functionare 50.000h Unghi Lumina 120° Garantie 2 ani Certificate CE, RoHs

Număr anunț
DA26303135
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOCEA (CUI 4350688)
Furnizor / câștigător
LED STAR LIGHTING S.R.L. (CUI 42838470)
Cod CPV
34993000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.200 RON
Valoare atribuită
8.200 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.200 RON

din 8.200 RON estimat