Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA26326305
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 29261640)
Furnizor / câștigător
GABROS PROD SRL (CUI 25151912)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.662,42 RON
Valoare atribuită
2.662,42 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.662,42 RON

din 2.662,42 RON estimat