Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparatii a unui numar de 26 sectii de votare pentru alegerile locale din septembrie 2020 - amenajare ( montare-demontare) sectii votare, reparat cabine votare, spalat, calcat perdele cabine, pozitionare conform legislatiei in vigoare (avand in vedere contextul actual) - montare-demontare panouri afisaj electroral, vopsire panouri afisaj electoral; - confectinat indicatoare; - reparat cabine votare; - vopsire panouri afisaj electoral; - spalat calcat perdele cabine ; Conform caiet de sarcini atata.
- Număr anunț
- DA26313901
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- EUROTECHNIC IND SRL (CUI 14312789)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.