Atribuită Cumpărare directă

Mărmiea 6,5 - 500 perechi Mărmiea 7 - 500 perechi Mărmiea 8 - 500 perechi Mărmiea 8,5 - 500 perechi Manusile chirurgicale au forma anatomica, manseta manusilor se muleaza excelent pe antebrat. Sunt ambalate ermetic in perechi, garantand sterilitatea pana in momentul deschiderii lor. Sunt destinate pentru consultatiile medicale, pentru examinare, diferitele tipuri de terapie precum si pentru lucrul cu materiale septice. Marimi: 6, 6.5 , 7, 7.5 , 8, 8.5 Ambalaj: 50 perechi / cutie .

Număr anunț
DA26335158
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat