Atribuită
Cumpărare directă
Foc de artificii durata 4 - 5 minute - 2-3 puncte de tragere - Intensitate medie spre mare la finalul focului - Inaltime 10 - 120m Descriere foc artificii: Efecte pe cer: - focul de artificii debuteaza cu niste sageti luminoase din mai mute puncte iar apoi efectele se diversifica din celelalte puncte detragere alternativ sau simultan.Pe cer vor fi efecte pe mai multe directii si tip evantai,intensitatea focului va creste spre final unde tabloul creat va fi pe mai multe etaje de inaltime din bombite de calibru 3 si 4 inch suprapuse cu evantaie de artificii. Materiale folosite: Toate produsele folosite sunt certificate CE, fac parte din categoriile F2,F3, F4 si T1 echipamentele de tragere folosite sunt de ultima generatie - Firetek Transport: Societatea noastra detine autoutilitara autorizata pentru transportul materialelor periculoase din clasa 1 ADR si agreeat pentru transport international cat si national Durata spectacol pirotehnic : 4-5 minute artificii Pret final 7000lei (nu se aplica tva) *beneficiarul asigura locatia de tragere cu o distanta de minim 50m fata de public, accesul la zona de tragere si paza acesteia sau restrictionarea accesului personelor straine in zona de tragere.
- Număr anunț
- DA26320352
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- ADC ARTIFICII TIMISOARA SRL (CUI 32830851)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.