Atribuită Cumpărare directă

Control medical periodic de medicina muncii, in conformitate cu profilul de activitate al companiei si a normelor legale in vigoare prin deplasarea echipei medicala mobile MedLife la sediul institutiei si eliberarea fisei de aptitudini in urma consultului privind examinarea periodica anuala. Pachetul include toate analizele medicale, conform normelor legale in vigoare privind examinarea periodica, in functie de fiecare categorie profesionala: • ex. clinic general cu aviz de specialitate Medicina Muncii • testarea acuitatii vizuale (viziotest) • simt cromatic • spirometrie • audiograma • examen psihologic • ECG • glicemie,etc PENTRU ANGAJATII PRIMARIEI SI ASISENTI PERSONALI AI PERSOANELOR DE HANDICAT si pentru angajatul primariei , siguranta pe drumurile publice , conform legii

Număr anunț
DA26323895
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
GENESYS MEDICAL CLINIC SRL (CUI 25349589)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat