Atribuită Cumpărare directă

Lacat-15buc, Lanterna-1buc ,Baterie R6-50 buc, Prelungitor 3P*-3M-10Buc, Bec clasic-70 buc, Stecher plat-10 Buc, Fasung-10 Buc, Cablu MYYM 2*1.5-20 ML, Banda izoliera-12Buc, Vopsea-2Buc

Număr anunț
DA26310674
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI 2696163)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782,35 RON
Valoare atribuită
782,35 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782,35 RON

din 782,35 RON estimat