Atribuită
Cumpărare directă
42 pachete care vor contine urmatoarele: 1 buc - Rucsac Teen, 1 compartiment si 1 buzunar frontal 42x30x14 cm; 1 buc - Penar rotund 21x7x7 cm; 1 set - creioane HB cu guma, 4 buc; 1 set - Pixuri fara mecanism 4 buc, mina albastra; 2 buc - Caiet dictando A4, 60 file; 2 bucati Caiet matematica A4, 60 file; 1 buc - Trusa geometrie in cutie metalica compas, divizor, 2 echere, raportor, radiera, liniar, ascutitoare, creion; 1 buc - Mapa plastic A4 cu buton; 1 buc - Cutie Manson; 1 buc - Sticker Cartolina.
- Număr anunț
- DA26315154
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.351,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.351,56 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.