Atribuită Cumpărare directă

OFERTA SPECIALA / CEL MAI BUN PRET DIN SEAP ! Abeslanguri linguale din lemn / apasatoare limba, sterile, de cea mai buna calitate, fara asperitati, cu marcaj CE, ambalate individual. Produsul este de foarte buna calitate, are marca CE si producatorul este certificat ISO. Societatea noastra este importatorul direct al acestui produs si avem certificare ISO pentru importul si distributia de produse medicale. Livrarea se face din stoc in cel mai scurt timp de la primirea comenzii . Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.

Număr anunț
DA26331141
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare atribuită
240 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240 RON

din 240 RON estimat